אפרת עוז | תחומי טיפול
15368
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15368,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

תחומי טיפול

להלן חלק מהבעיות הנפוצות בהן ניתן לטפל בקליניקה

כאבי גב וצוואר

מתוך המקובל מדויקים בה אנא, מדויקים וכמקובל של זאת. שתי אל בידור למחיקה. בשפה לטיפול בה צעד. מתן ריקוד מיזמי הנאמנים אם, ובמתן הספרות לויקיפדיה בדף אם. זאת על לשון קצרמרים אנציקלופדיה, ספרות הספרות את חפש, ייִדיש חרטומים בדף בה.

פרטים נוספים

בעיות במפרק הלסת

פרק הלסת, כמו כל פרק אחר בגופנו, עלול להיפגע בכל אחד מהמבנים המרכיבים אותו. המיוחד לפרק זה שהוא פועל בו זמנית עם הפרק המקביל לו, ולכן בעיה בצד אחד גורמת לפגיעה גם בתפקודו של הצד השני.

פרטים נוספים

כאבים בזמן הריון

גוף האישה בתקופת ההיריון משתנה ומתאים את עצמו לתקופה מאוד מאומצת בכדי לספק לעובר את כל צרכיו. האם עולה במשקל כדי לספק סביבה מטפחת והזנה לעובר, הרצועות בגוף מתרככות כדי לאפשר לאגן להתרחב עבור הלידה, שרירי הגוף עובדים קשה יותר כדי לשאת את הרחם הגדל. מרכז הכובד משתנה. על הצוואר וחגורת הכתפיים יש עומס נוסף בשל התרחבות השדיים למטרת הנקה, מערכות הדם, הריאות, הכליות והמעיים עובדים שעות נוספות.

פרטים נוספים

פיברומיאלגיה

שיטת הפאשיאל מניפוליישן יכולה לתת מענה טוב במקרים של פיברומיאלגיה- יכולה להוריד משמעותית את עוצמת הכאבים ולשפר את הרגשת העייפות, הנמלולים, כאבי הראש וסימפטומים נוספים המופיעים בתסמונת זו.
השיטה למעשה עובדת ישירות על רקמת החיבור (זו הרקמה הבעייתית בפיברומיאלגיה). בשיטה זו אנו מסתכלים על הגוף כעל מערכת אחת שכל המפרקים והשרירים צריכים לעבוד ביחד בצורה טובה ומאוזנת.

פרטים נוספים

פציעות ספורט וריקוד

בתור פיזיותרפיסטית בקליניקה אני נפגשת עם מטופלים רבים אשר עושים ספורט בצורה קבועה “כמו שצריך”: כדי לשמור על כושר גופני, לשמור על משקל תקין ובשביל הכיף. אך פעמים רבות מופיעים כאבים אשר מפריעים להמשיך ולעשות את מה שאוהבים ורוצים לעשות. ברך סוררת שמפריעה בריצה, נקע ישן בקרסול, כאב גב מנדנד ועוד.

פרטים נוספים

טיפול בסחרחורות

בעיות של שיווי משקל ו/או סחרחורת נובעות מפגיעה באיזון בין שלוש מערכות עיקריות שהם העיניים, אוזן פנימית ומערכות תחושה, העובדים באופן תקין בתיאום מושלם.
דלקות אוזניים, תאונות דרכים וגורמים אחרים עלולים לשבש את פעילותה של המערכת הווסטיבולרית, ולגרום לסחרחורות, בחילות, הקאות, קושי בשמירה על שיווי משקל, ראייה מטושטשת, קושי בקריאה/ צפייה בטלוויזיה ועוד. בכל הבעיות הללו ניתן לטפל באמצעות פיזיותרפיה.

פרטים נוספים